Notice: Undefined index: random_key in /home/system/public_html/frontend/controller/content/campaign.php on line 356Notice: Undefined index: random_key in /home/system/public_html/frontend/controller/content/campaign.php on line 379 EXILIS AMELIYATSIZ YÜZ GERME KAMPANYASI - Ankara Ata Estetik Kampanyalar

EXILIS AMELIYATSIZ YÜZ GERME KAMPANYASI

EXILIS AMELIYATSIZ YÜZ GERME KAMPANYASI

Ata Estetik Çayyolu
Son Tarih: 13 Temmuz 2020, Pazartesi

Exilis


Radyofrekans, ultrasound ve temas soğutma teknolojilerinin bir arada kullanıldığı sistemdir. Bu anlamda özel bir patente sahiptir.

Exilis, sorunlu vücut bölgelerinin hacimlerini küçültmek ve yeniden şekillendirmek amacı ile kullanılan bir platformdur. Bu platformda vücut şekillendirmenin yanı sıra 'anti-aging' amaçlı cilt uygulamaları, yüz ve boyun bölgesinde de kullanılmaktadır.

Exilis'in vücuttaki hedefi 'derinlerdeki yağ tabakaları'dır ve buraya ulaşırken yüzeydeki soğutucu 'contact cooling' cilt sıcaklığını düzenleyerek sağlıklı cilt yapısını korumaya, güvenli uygulama yapmaya olanak tanımaktadır. Selülit, cilt sıkılığı, doku hacmi, tonu ve esnekliğinde düzelmeler meydana getirir.

Vücutta kol, sırt kanadı, göğüs, karın, kalça, bacak sarkmalarının toparlanmasında, dekolte ve el kırışıklıklarının giderilmesinde, selülit gidermede ve özellikle kilo alıp vermeler sonrası ortaya çıkan gevşek bölgelerin sıkılaştırılmasında kullanılmaktadır.

Yüz uygulamalarında ise kırışıkları ciddi oranda azaltır ve anti aging etkilerin eklenmesiyle birlikte yüzü gençleştirir. Alındaki ince derin çizgilerde, gözaltı morluk ve torbalanmalarında, göz çevresi mimik ve çizgilerinde, düşük kaşların kaldırılmasında, dudak çevresindeki mimik çizgilerinde etkin olan bu sistem özellikle gıdı toparlanmasında, boyundaki çizgilerde ve yer çekimine bağlı yüz ve boyundaki sarkmalarda, dekolte ve el bölgesindeki kırışıklıklarda ve dolgu sonrası yüzde oluşmuş olan asimetriyi gidermekte

kullanılmaktadır.

Sonuçlara 4-6 seanslık uygulamanın ardından ulaşmak mümkün olmaktadır. Biyo-kimyasal testlerle organlara hiçbir zararı olmadığı kanıtlanmıştır. Temin edilen faydalar minimum 6-12 ay arasında kalıcılığını sürdürmektedir.

Neden Exilis?  • Hızlı sonuç veren sistemdir.
  • İyileşme bekleme süresi yoktur.
  • Anestezi, uyuşturucu gerektirmez, acı hissi yoktur.
  • Yüz ve vücut uygulamaları için ayrı başlıklar, ayrı parametreler ve yazılımı olduğundan her 2 bölgede de etkin sonuç sağlayabilmektedir.
  • Güvenlik kontrollü EFC sistemi sayesinde uygulamaların güvenle yapılmasına olanak tanır.
  • Amerika FDA, Avrupa CE onaylıdır.