ANKARA AMELİYATSIZ YÜZ GERME UYGULMASINDA İLK SIRALARDA

blog yazısı ekle !

ANKARA AMELİYATSIZ YÜZ GERME UYGULMASINDA İLK SIRALARDA

Kadınlığın ilk kuralı ve en can alıcı özelliği bakımlı olmaktır. Bakımlı olan kadınlar zaten hem mutlu hem de özgüvenli kadınlardır. Bu tarz Ankara kadının yürürken adım sesleri bile ben kendime güvenen ve herkese meydan okuyan bir kadınım cesareti olan çıksın karşıma der. Bakışları ve oturuşları hakkında da zaten konuşmaya gerek yoktur.

Güzellik merkezlerinin en daimi müşterileri olmaları haricinde evlerinde de bizim fallara baktığımız o kahve telvelerini bile güzellikleri için kullanırlar. Gerçekten kendine özen gösteren bakımlı kadınlar çok fazla gerekmedikçe öyle pahalı ve kimyasallar ile dolu bakım ürünleri de almazlar. Özellikle yüz bölgelerine çok fazla dikkat ederler ve en büyük silahları olan bakışları için gözlerine, bu kadınların mimikleri ve bakışları bile karşısındaki rakip kadını alaşağı edebilir.

Sıla Güzellik Salonu

Elvankent

devamını oku... Adres: Topcu Mahallesi 1543 sok. No:7/A Etimesgut Ankara

Medine Demirer Beauty Güzellik

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi İşçi Blokları Mahallesi 57/56 Regnum Sky Tower Plaza Çankaya-Ankara

Çiğdem Uğurlu Güzellik Merkezi

Çukurambar

devamını oku... Adres: Kızılırmak Mahallesi 1071 Usta Plaza 1443 Sokak No:25 C Blok Kat:16 Çankaya - Ankara

Tülin Çetin Beauty Zone Güzellik Salonu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Beytepe Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No:1/C D:18 Beytepe 1923 Giriş Kat Çankaya - Ankara

Aymira Koçaklı Güzellik Salonu

Mamak

devamını oku... Adres: Cengizhan Mahallesi 817. Cadde No: 8/1 Mamak - Ankara

Loulan Beauty

Çankaya

devamını oku... Adres: Turan Güneş Bulvarı Yıldızevler Mahallesi 2/11 Çankaya - Ankara

Eyza Güzellik ve Sağlık Merkezi

Çayyolu

devamını oku... Adres: Koru Mahallesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Caddesi North Star Plaza 2.Kat No:4/3 Çayyolu-Ankara

Lola Beauty

Çukurambar

devamını oku... Adres: Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi Arma Kule 11/B 2.Kat 1H Çukurambar - Ankara

Ebru İnanır Güzellik ve Bakım

Bağlıca

devamını oku... Adres: Yeni Bağlıca Mahallesi Etimesgut Bulvarı No:110 (pizza il forno üstü) A Blok Kat:3 Daire:6 Bağlıca-Ankara

Rukiye Kuba Beauty Studyo Güzellik Salonu

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Mahallesi Yüksel Caddesi No:8 Kızılay-Ankara

Tansu Kılıç Beauty

Batıkent

devamını oku... Adres: Turgut Özal Mahallesi 1940 Caddesi 81/22 Kuruçayırlı Tower Batıkent-Ankara

Nilüfer Alpay Güzellik Salonu

Cevizlidere

devamını oku... Adres: Cevizlidere Mahallesi 1235. Cadde 5/9 Doğa Apartmanı Çankaya - Ankara

Tuğba Aytar Güzellik

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Konutkent Mahallesi Kule Evo No:150 Çankaya - Ankara

Tülin Çetin Beauty Zone - Tepe Prime

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:266 A/11 Tepeprime Çankaya - Ankara

Moonlight Güzellik

Kızılay

devamını oku... Adres: Kızılay Mahallesi Milli Müdafa Caddesi 12/5 Kızılay - Ankara

My Divine Beauty Saniye Sönmez

Çayyolu

devamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2785. Sokak No:4 Çankaya - Ankara

Grenada Life Personal Training Beauty Güzellik Salonu

Ümitköy

devamını oku... Adres: Ümit Mahallesi 2481. Sokak Kafkas Sitesi No: 22 Çankaya - Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Lotus Beauty Official

Çukurambar

devamını oku... Adres: Kızılırmak Mahallesi 1450.Sokak Ankara Ticaret Merkezi B Blok No:1 Kat:4 Daire:21 Çukurambar - Ankara

Lena Korkmaz Beauty

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi (Eski 7. Cadde) 12/5 Bahçelievler-Ankara


Ankara'nın en iyi güzellik ve estetik merkezleri her zaman bu kadınları çok iyi tanırlar çünkü bu kadınlar asla güzelliklerinden ödün vermeyerek yaşlarının getirdiği deformasyonları da oldukça sık şekilde kapatmalıdırlar. Şimdi bir çoğunuz estetiği yaptırsam bende güzel olurum diye bilir ama ameliyatsız yüz gerdirme gibi uygulamalar asla estetik ameliyatı değildir. Bu tarz küçük uygulamalar oldukça önemli ve her kadının uygulaması gereken uygulamalardır. Sarkan ve kırışık bir cilt ile dolaşarak neden kendini her aynaya baktığında daha da mı yaşlandım sorusu ile üzesin ki yada kırışıklıklara bak ya her gün daha da bir artıyor diye üzülesin.

Evet bunlar yaşlarımız ile beraber gelen güzel şeyler ama senin özgüven ve psikolojini olumsuz yönde etkiliyorsa neden onlardan kurtulmayasın ki " aaaa bak Aysel'e estetik yaptırdı " demesinler diye mi? Yoksa onlara ameliyatsız yüz gerdirme hakkında bilgilendirip de anlamayacaklarından mı? Boş ver nedeni ne olursa olsun asla ama asla kendinden ve isteklerinden vazgeçme sen bunu yaptırınca sadece kıskanacak ve bol bol kıskançlıklarını birbirine anlatacaklardır. Öyle çok yüksek ücretlere yapılan bir uygulama da değil.

İstersen ameliyatsız yüz gerdirme hakkında daha detaylı bilgi verelim ve Ankara'da ameliyatsız yüz gerdirme uygulaması hakkında da bildiğimiz kadarı ile bir kaç ipucu verelim. Belki ilerde kullanmak istersin ne dersin ?


Ameliyatsız Yüz Gerdirme Nedir ?


Ameliyatsız yüz gerdirme aslında son derece basit herhangi bir kesi oluşturulmadan tam tersine fokuslu ultrason uygulaması ile yapılan son derece sağlıklı ve kesin sonuç alınan bir yöntemdir. Ankara'da ameliyatsız yüz gerdirme uygulaması oldukça rağbet gören ve kadınların da sık sık kullandıkları bir uygulamadır. Ankara'da medikal estetik alanında ve hastalar arasında HIFU (yüksek yoğunluk odaklı ultrason) teknolojisi, odaklı ultrason gibi isimlerle de bilinir.

Ameliyatsız yüz gerdirme uygulaması Ankara'da en çok tercih edilen uygulama olması kaçınılmaz olmasının da en önemli nedeni herhangi bir kesi ve iz olmamasıdır. Çünkü bu tarz uygulamalar oldukça zor ve izler ile belirli bir süre yüzünüzde size eşlik ediyor. Aslında Ankara'da ameliyatsız yüz gerdirme uygulamaları cilt ve cilt altı dokuları yenilediği ve onardığı için oldukça fazla tercih ediliyor. Yaşlanma karşıtı olarak da yapılan bir uygulama olması Ankara'da ameliyatsız yüz gerdirme işlemleri en çok tercih edilen uygulamalardır. Genel anestezi kullanılmaz ve aynı zamanda işlem sonrası günlük hayatınıza ve aktivitelerinize rahatlıkla dönebiliyorsunuz.

Ankara 'da Ameliyatsız Yüz Germedirme İşleminde En Etkili ve En Çok Kullanılan Beş Yöntem


Ankara'da ameliyatsız yüz germe işleminde en etkii ve en çok tercih edilen 5 yöntem vardır. Bu ameliyatsız yüz germe işlemlerini tek tek detaylı olarak inceleyelim ve en uygun uygulamayı nasıl seçebiliriz biraz bakalım.

1.Fokuslu Ultrason (Ultraskin) ile Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi ; Bu yöntem ile cilt ve cilt altı dokularına ses dalgaları ile uyaran ve ameliyatsız yüz germe yapılır. Yaşınız ile birlikte oluşan ufak çaplı cilt deformasyonlarında kullanılan yöntemdir. Mesela hafif sarkmış gıdı, yanak sarkmaları gibi durumlarda daha çok tercih edilir.

2.Dolgu ile Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi; Dolgu ile ameliyatsız yüz gerdirme daha farklı bir şekilde deformasyonlarda kullanılır. Cilt sarkmalarından ziyade cilt alt bağlarının zayıflaması yada yağ ve kemik kayıpları gibi durumlarda uygulanan daha fazla anında gözle görülür etki yaratan bir yöntemdir. Genetik olarak yanakları çökük olan, erken yaşlarda göz altı torbaları oluşan yada göz çukurları, yanakta düzleşme yada çöküklük gibi durumlarda bu tarz müdahale edilen ameliyatsız yüz germe operasyonlarıdır.

3.Lazerlift ile Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi; Cilt ve cilt altı dokuların lazer ile ısıtılarak yapılan bir ameliyatsız yüz germe uygulamasıdır. Lazerlift PRP, somonDNA, hyaluronik asit aşı, mezoliftle ile birlikte uygulama yapılarak ameliyatsız yüz germe işlemi 2 kat daha fazla etkili oluyor. Bu yöntem ile yapılan ameliyatsız yüz germe işleminden sonra da günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz.

4.İple Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi (İp Askı, Örümcek Ağı Estetiği); Ciltte oluşan sarkma, kırışıklık, elastin kaybı, çene şeklinin ve yüz hatlarının cilt sarkması nedeni ile yapılan kalıcı ve geçici ipler ile yapılan ameliyatsız yüz germe işlemlerinden biridir. Kalıcı iple ameliyatsız yüz gerdirme diyemiyoruz tam olarak çünkü kalıcı ipler kullanıldığı zaman ufak kesiler açılması gerekiyor ama ameliyatsız olarak kullanılan yöntem size cilt içerisinde belirli bir süre sonra kendiliğinden eriyerek yok olan iple ameliyatsız yüz germe yöntemi olarak geçiyor.

5.Fraksiyonel Radyofrekans (Scarlet, Altın İğne, Altın Frekans) ile Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi ; İğneler ile yapılan ve yine ciltte herhangi bir kesi oluşturulmadan yapılan bir ameliyatsız yüz germe yöntemidir. Micro iğneli radyofrekansların ısıtıcı etkisi ve iğnelerin mekanik etkisi ile cilt ve cilt altı dokularını uyararak ve onararak cildin gerilmesini sağlamaktadır. Cilt sıkılaştırma, gözenekleri küçültme, sarkma eğilimli, elastin kaybı olan ciltlerde uygulanabilir.

Tabi ki bu yöntemleri kafamıza göre biz tercih edemiyoruz. İşlemi uygulayacak olan hekim tarafından cilt yapımıza, yaşımıza ve benzeri bir çok farklı detaylara göre karar verilmektedir. Ankara'da en çok kullanılan yöntemlerden biri olan ameliyatsız cilt gerdirme işlemini artık sadece kadınlar değil çok sık olarak erkeklerinde tercih ettiği dikkat çekmeye başlamıştır. Kadınlar kadar erkeklerinde bakımlı ve özenli olduğu bu günlerde kadınlara özelmiş gibi gelen bir çok farklı işlemlerden erkeklerde yararlanmaya başlayarak kişisel bakım sektörüne çok daha farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Ankara'da Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Nasıl Uygulanır ve Etkisi Ne Kadar Sürer ?


Ankara ameliyatsız yüz germe işlemi mutlaka bir doktor tarafından bir klinik ortamında yapılmalıdır. Sizin isteklerinizi dinleyerek ve doktorumuzun da incelemeleri sonucu elde ettiği bilgilere göre en uygun olarak görülen bir yöntem seçilir. İşlemlerde kullanılan cihazlarda genelde soğutucu etkili olması sebebi ile tam anlamı ile acısız ve rahat bir uygulamadır.

Acısız bir yöntem olmasından da kaynaklı olarak anestezi gerektirmeyen bir yöntem olan ameliyatsız yüz germe uygulaması henüz estetik ameliyatlarına hazır olmayan yada korkan bayanlar ve bayların tercih ettiği bir yöntemdir. Ankara ameliyatsız yüz germe uygulaması yaklaşık olarak 3 ay gibi bir süre boyunca etkisini göstermektedir. 6. aydan sonra çok ciddi anlamda daha fazla ciltte etki göstermeye başlar.


Ameliyatsız yüz germe uygulamasının etkisi ortalama olarak 1 sene içerisinde azalmaya başlar ve tekrar yaptırmak için en az bir buçuk sene geçmesi en sağlıklısı olacaktır ama ameliyatsız yüz germe uygulamasını yapan doktorunuzun görüşünü almanız daha doğru olacaktır. Ameliyatsız yüz germe uygulamasının herhangi bir yan etkisi yoktur. Önemli olan uzman bir doktor tarafından uygun görülen yöntem tercih edilerek hijyenik bir klinik ortamda yapılması en çok dikkat etmemiz gereken etkenlerdir. Bu durumlar cilde yapılan uygulama esnasında sizleri mikrobik yan etkiler yaşamamanız adına son derece önemli bir noktadır.